گامی رو به جلو در برندینگ گردشگری سلامت ایران؟

یکی از مهمترین اقدامات انجمن خدمات بین المللی سلامت ایران در خلال برگزاری کنفرانس و نمایشگاه گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو، جلب حمایت پلتفرم بین المللی ژورنال بین المللی سفر پزشکی (IMTJ) به رسانه همکار بین المللی (international media partner) در کنار انجمن خدمات بین المللی سلامت ایران در ترویج و تبلیغ این رویداد پر اهمیت در سطح بین المللی بود. حضور مدیر منطقه ای مجموعه لین بویسن (LaingBuisson) خانم ماریا جئورجیا در این رویداد که ژورنال بین المللی سفر پزشکی (IMTJ) به عنوان رسانه از زیرمجموعه های آن محسوب می شود، منجر به شکل گیری تفاهمات، ارتباطات خوب و اثربخش انجمن خدمات بین المللی سلامت ایران با این مجموعه شد. بدون شک تواناییها و امکانات این مجموعه جهت برندینگ و شناساندن ظرفیتهای گردشگری سلامت کشور در سطح بین المللی بی بدیل است و میتوان گفت یکی از ۴ پلتفرم مرجع گردشگری سلامت در جهان محسوب می شود.

مجموعه لین بویسن (LaingBuisson) را بیشتر بشناسیم

   انجمن خدمات بین المللی سلامت ایران با علم به این موضوع در اقدامات بعدی سعی در توسعه ی روابط و بهره گیری هر چه بیشتر از ذخیره ی دانشی و توانمندیهای پلتفرمهای بازاریابی و تجارت بین المللی گردشگری سلامت وابسته به این مجموعه دارد تا در جهت برندسازی و شناساندن هر چه بیشتر توانمندیها پزشکی و سلامت کشور و بستر سازی برای توسعه ی تجارت در این حوزه گامهای اثربخشی را بردارد.

   خوشبختانه در اولین اقدام اجرایی و همکاری مشترک انجمن با این پلتفرم، خانم ماریا جئورجیا مدیر منطقه ای این مجموعه به عنوان یکی از سخنرانهای کلیدی در نشستهای تخصصی کنفرانس گردشگری سلامت اکو شرکت داشتند و در ادامه اقدام به انتشار مقاله ای تاثیر گذار در معرفی و تصویرسازی وضعیت و ظرفیتهای گردشگری سلامت ایران در صفحه نخست پلتفرم بین المللی ژورنال سفر پزشکی (imtj) کردند که این موضوع شاید به این شکل و کیفیت از جانب رسانه ای با این اعتبار اولین بار بود در زمینه ی برندینگ گردشگری سلامت کشور مطرح می شود. ترجمه و باز نشر آن را در سایت انجمن و ورژن اسلی آن را در پلتفرم IMTJ را می توانید در لینک زیر مطالعه کنید:

https://www.imtj.com/articles/can-iran-broaden-its-healthcare-appeal/

https://www.imtj.com/news/300000-per-year-claims-health-minister/

 همچنین برنامه های خوبی از جانب این مجموعه به انجمن پیشنهاد شده است که حول توسعه روابط تجاری بین الملل، برندینگ و معرفی کلاب بیمارستانها و کلینیکهای تخصصی ایران و سایر ظرفیتها و امکانات پزشکی کشور در پلتفرمهای وابسته به این مجموعه است.

   تفاهمات انجام گرفته با مجموعه لین بویسن (laingboissin) در چارچوب عملیاتی سازی استراتژی برندینگ گردشگری سلامت با محوریت کلاب بیمارستانها و کلینیکهای تخصصی ایران در دستور کار انجمن قرار گرفته است. رویکرد انجمن در این مسیر حمایت از برند ملی سلامت ایران در قالب یک صدای واحد و تشریک مساعی بین اعضاء انجمن برای دستیابی به کارایی و اثربخش لازم در مسیر تقویت برند ملی گردشگری سلامت است. انجمن طی مذاکرات انجام گرفته با مدیر منطقه ای این مجموعه برخی از مهمترین اقدامات و برنامه های مشترکی را با این پلتفرمها را در دست اقدام قرار داده است که در ۴ محور اصلی زیر قرار خواهند گرفت:

  1. معرفی و شناساندن امکانات و ظرفیتهای بیمارستانها، کلینیکها و ارائه دهندگان خدمات سلامت کشور در پرتالهای Doctorinternet (با توجه به بازار هدف کشورهای عربی)، treatmentabroad (برای ورود به بازار بین المللی کشورهای حوزه ی CIS و در صدر آنها بازار هدف روسیه) و پلتفرم Fertility Treatment Abroad (با توجه به توانمندیهای بیمارستانها و برخی از مراکز ایران در این حوزه)
  2. شرکت در اجلاس بین المللی گردشگری سلامت برلین (imtj summit) در قالب کلاب بیمارستانها و کلینیکهای تخصصی ایران
  3. برگزاری یک اجلاس بین المللی گردشگری سلامت در ایران با همکاری و مشارکت ژورنال بین المللی سفر پزشکی (imtj)، لین بویسن (laingboissin) و انجمن خدمات بین المللی سلامت
  4. همکاریهای گسترده در خصوص تولید محتوا و تدوین اطلاعات جامع در رابطه با امکانات، خدمات و توانمندیهای پزشکی ایران جهت عرضه در پلتفرمهای بین المللی وابسته به این مجموعه.

یادداشت: دیاکو عباسی- مدیر اجرائی انجمن

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *