مجموعه لین بویسن (LaingBuisson) را بیشتر بشناسیم

اما برای درک بیشتر اهمیت و ضرورت شکلگیری ارتباط و همکاری با این مجموعه برای انجمن خدمات بین المللی سلامت ایران بد نیست شناخت بیشتری از مجموعه لین بویسن (LaingBuisson) داشته باشیم.

مجموعه لین بویسن (LaingBuisson) را بیشتر بشناسیم

این مجموعه شامل ۵ پرتال جامع بازریابی و تجارت گردشگری سلامت زیر مجموعه در سطح بین المللی است که از پیشروان در حوزه ی بازاریابی، توسعه، تحقیق و پژوهش، و ارائه ی راه حلهای (solutions) اساسی برای موضوع گردشگری سلامت و خدمات بین المللی پزشکی در سطح جهان محسوب می شود. این پلتفرمها شامل:

۱- ژورنال بین المللی سفر پزشکی یا International Medical Travel Journal (IMTJ) که ژورنال پیشرو در زمینه ی گردشگری سلامت در جهان محسوب می شود که بستری فوق العاده مناسب، معتبر و شناخته شده به لحاظ جامعه بین المللی برای تبلیغات، معرفی و ترویج ایران به عنوان یک مقصد گردشگری، تامین کنندگان خدمات و تسهیلگران این حوزه، و همچنین این پلتفرم دربرگیرنده ی و پیگیری کننده ی موضوعاتی کلیدی چون مقررات و سلامت بیماران بین المللی، آموزش و توسعه و دریافت اطلاعات و داده های علمی و تحقیقاتی در زمینه ی جوانب مختلف صنعت گردشگری سلامت و پزشکی است.

IMTJ

 

 

۲- پرتال Treatment abroad نامی آشنا برای فعالین این حوزه، به عنوان اولین پرتال گردشگری پزشکی دنیا برای افراد و بیمارانی که در جستجوی اطلاعات در خصوص بیمارستانهای بین المللی، جراحیهای زیبایی، دمان ناباروری و انواع دیگر اقدامات پزشکی در خارج از کشورشان هستند. بیماران می توانند با مراجعه به این پلتفرم به راحتی در خصوص بیمارستانها و کلینیکهای مختلف اطلاعات کسب کرده و آنها را با هم مقایسه کنند و همچنین تسهیلگران و شرکتهای فعال و معتبر در این حوزه را شناسایی نمایند.

Treatment abroad

 

 

۳- پلتفرم Medical Tourism Reviews که به بیماران خارجی این امکان را می دهد تا تجارب، دیدگاهها و نظرات خود را در خصوص سفر پزشکی و سلامت به مقصدهای مختلف را به اشتراک بگذارند.

Medical-Tourism-Reviews

 

 

۴- پلتفرم DoctorInternet به عنوان یک منبع آنلاین برای بیماران عرب زبان که به دنبال اطلاعات جهت درمان در خارج از کشورشان هستند. شرکتها، بیمارستانها، کلینیکها و مقصدهایی که مایل به فعالیت در بازارهای هدف کشورهای عرب زبان هستند، این پلتفرم یک بستر حرفه ای و بسیار مناسب جهت بازاریابی و ترویج خدمات و محصولاتشان است.

DoctorInternet

 

 

۵- پلتفرم Fertility Treatment Abroad به عنوان مهمترین بستر و مرجع بین المللی برای بیمارانی است که به دنبال درمان ناباروری در کشورها و مقصدهای دیگر هستند. که به راحتی می توانند با مراجعه به این سایت در خصوص وضعیت و امکانات و هرینه های درمان نابارواری در جاهای مختلف دنیا اطلاعات کسب کنند و انتخاب نمایند.

Fertility-Treatment-Abroad

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *