ایران هلث 2018

ایران هلث ۲۰۱۸

بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دارویی و آزمایشگاه

انجمن خدمات بین المللی سلامت مفتخر است همزمان با  بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دارویی و آزمایشگاه (ایران هلث) که از تاریخ ۲۹ خرداد لغایت ۱ تیر ماه ۹۷  در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد، بزرگترین گردهمایی و غرفه آرایی فعالان صنعت گردشگری سلامت ایران را به مهمانان ایرانی و بین المللی معرفی نماید.
کلیه فعالان گردشگری سلامت از جمله بیمارستان ها، شرکت های گردشگری سلامت ، سازمان های بیمه گر، شرکت های سرمایه گذار و بیمارستان ساز، دهکده های سلامت،  آژانس ها ، هتل ها ، مراکز درمانی تشخیصی و …. می توانند با ثبت نام و حضور در این نمایشگاه با سایر فعالان همراهی نمایند.

سرویس های ارایه شده در نمایشگاه به شرح زیر می باشد.
۱٫ محل استقرار غرفه مرکز (سالن خلیج فارس-طبقه دوم)
۲٫ ارایه گواهینامه از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، سازمان نظام پزشکی ، و انجمن خدمات بین المللی سلامت ایران جهت شرکت کننده گان در Workshop تخصصی گردشگری سلامت
۳٫ ارائه نشریه و درج نام شرکت کنندگان و اهم فعالیت های ایشان
۴٫ غرفه آرایی شامل کف سازی، میز و صندلی، لایت باکس، کانتر و ….
۵٫ همکاری در خصوص تهیه گیفت های مشترک
۶٫ همکاری در خصوص تهیه ویدئو کلیپ مراکز و نمایش آنها در محل نمایشگاه
۷٫ پذیرایی

 

توضیحات :
• هزینه تقریبی بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده به ازای هر متر مربع ۷،۰۰۰،۰۰۰ ریال (هفت میلیون ریال) می باشد. ۹درصد مالیات بر ارزش افزوده به وجه کلی، برای صدور فاکتور اضافه می گردد.
• نظر به انتخاب جانمایی غرفه های مذکور به ترتیب ثبت نام قطعی و تسویه حساب خواهشمند است حداکثر تا تاریخ ۹۷/۳/۱۰ اقدام فرمایید.
• لطفا وجه را با توجه به متراژ در نظر گرفته شده به حساب شماره  ۱۱۰٫۷۰۰۰٫۴۷۴۵۶۳٫۱ به نام حسین جنگروی (بانک گردشگری) واریز نمایید. (شماره کارت ۵۰۵۴۱۶۱۰۰۶۲۷۹۵۱۱) بدیهی است فاکتور وجه واریزی از سمت شرکت متولی ساخت غرفه دریافت و به شما تحویل داده می شود و هزینه واریز به صورت امانت در نزد انجمن می باشد.
• از آنجایی که اقدام سریع تر این امکان را می دهد که انجمن امور مربوطه را بهتر پیگیری نمایید برای مجموعه هایی که انجام پرداخت مالی را تا تاریخ ۸ خرداد ماه ۹۷ انجام دهند ۸ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

جهت ثبت نام با  شماره های  ۰۲۱-۸۶۰۷۱۲۹۱ ،  ۰۲۱-۸۴۱۳۸۲۴۷ و یا ۰۹۱۲۹۲۳۲۳۰۶تماس بگیرید.

 

ایران هلث 2018

 

ایران هلث 2018

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *