درباره انجمن خدمات سلامت

 انجمن بین‌المللی خدمات سلامت با اخذ مجوز از اتاق بازرگانی، وزارت صنایع معادن و کشاورزی ایران به عنوان یک نهاد غیر انتفاعی ، فعالیت خود را در حوزه‌ی گردشگری سلامت و صنعت بیماران بین‌المللی شروع کرد.
 این انجمن با نهاد ها در قالبی به نام کلاب بیمارستانی، که شامل بیمارستان ها ،شرکتهای تسهیلگر خدمات گردشگری مانند HICOIC (سامانه‌ی اطلاع رسانی کشورهای اسلامی)، شرکتهای بیمه‌گر، کارفرمایان، هتل بیمارستان‌ها، هتل‌درمانی‌ها، شهرک ها و دهکده‌های سلامت گردشگری، مجتمع‌های آبدرمانی وSPA ها و سایر ارایه دهندگان خدمات گردشگری سلامت در جهت تمرکز و ارتقاء کیفیت خدمات گردشگری سلامت و برندسازی اعضاء در این حوزه فعالیت می‌کند تشکیل گردید.
در این راستا ،انجمن متعهد است تا درک بیماران و گردشگران سلامت را از ارائه‌دهندگان خدمات گردشگری سلامت به ویژه در ایران و سایر کشورهای اسلامی بالا ببرد.
 این انجمن همچنین برنامه‌هایی با هدف آموزش و توسعه‌ی منابع انسانی در بخش گردشگری سلامت، برنامه‌ریزی و تدوین قیمت‌گذاری و تعرفه‌ گذاری، برنامه جامع استراتژیک با هدف ارتقاء توان رقابتی ، برگزاری همایش‌ها و نمایشگاهها در سطح بین‌المللی و ملی، کمک به اعضاء برای ارتقا ارایه مدیریت کیفیت خدمات گردشگری سلامت، صدور مجوزها ، تدوین آیین‌نامه‌ها و گواهینامه‌های معتبر جهانی کیفیت خدمات گردشگری سلامت به اعضاء انجمن را دارد.