رویکرد و سیاست های شکل‌گیری کلاب بیمارستانی

کلاب بیمارستانی به عنوان یک حرکت نو در عرصه‌ صنعت گردشگری سلامت کشورمان با تاکید بر یک رویکرد مشارکتی و استفاده اثربخش از ظرفیتهای گردشگری سلامت کشور به عنوان یک اتحاد و تشکل استراتژیک با حمایت انجمن بین‌المللی خدمات سلامت شکل گرفته است.
 سیاست اصلی این تشکل تقویت و ارتقاء برند گردشگری سلامت بیمارستان‌های عضو در برابر رقبا و شناساندن ایران به عنوان یک مقصد گردشگری سلامت در بازارهای هدف منطقه‌ای و بین‌المللی است، تا از طریق هم‌افزایی و تشریک مساعی بین بیمارستان‌های فعال در حوزه‌ گردشگری سلامت در پی ترمیم، ارتقاء و تصویرسازی مثبت محصولات و خدمات گردشگری درمانی کشور باشد.
 همچنین این مجموعه با یاری گرفتن از یک تیم متخصص و مجرب از طریق تحلیل موقعیت رقابتی و ارائه‌ راهکارهای مناسب مدیریت ارتقای کیفیت بیمارستان‌ها، در پی جایگاه یابی مناسب بیمارستان‌های عضو در بازارهای هدف بوده تا با قیمت‌گذاری‌های استراتژیک و رقابت پذیر سعی در بالا بردن توان زنجیره‌ ارزش خدمات گردشگری درمانی و پزشکی بیمارستان‌های عضو را داشته باشد.
 در واقع می توان گفت رویکرد اصلی کلاب حرکتی نظام‌مند، برنامه‌ریزی شده‌ و رو به تعالی برای بهره‌برداری استراتژیک‌ و بلند مدت از ظرفیت‌های درمانی و پزشکی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی شاخص کشور برای استفاده اثربخش تر از فرصتهای تجارت بین‌المللی بازار به سرعت رو به رشد گردشگری پزشکی می‌باشد.
 امید است با حول و قوی الهی و بهره‌گیری  از توان جمعی اعضاء کلاب بیمارستانی، بتوانیم کشور عزیرمان را به سطح بالایی از توان رقابتی در حوزه‌ی گردشگری سلامت در سطح منطقه‌ای و بین‌المللی رسانده و در سالی که پیرو بیانات حکیمانه‌ی مقام معظم رهبری از آن به سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل یاد می‌شود گام‌هایی اجرایی و عملیاتی در جهت توسعه  پویا و اثربخش صنعت گردشگری سلامت کشور برداشته باشیم.